a

Mia Gezi bir Metkar Turizm Ltd.Şti. kuruluşudur.

Son Haberler

T: +90 262 646 03 30 F: +90 262 646 03 40
Köşklüçeşme Mah. 536/2 Sok. Görkem Apt. No: 9/C Gebze, Kocaeli
info@miagezi.com

Kartepe

Gebze’den Kartepe’ye sizin için hazırlanan özel tarihler de kalkışlı Kartepe turu en özel programlarla keyif alabileceğiniz şekilde Miagezi.com olarak Kartepe turlarımızla gidiş dönüş (rehberlik ve milli park ücreti dahil) size özel fiyatlarla!

Miagezi güvencesi ile fırsat fiyatına kayak sezonu boyunca size en iyi hizmeti verebilmek için hazırlanmıştır. Sürpriz yaşamadan, kafanız rahat programınızı yapın.

Sizde şimdi, ister günübirlik Kartepe kayak turlarımızı, isterse konaklamalı Kartepe turlarımızı inceleyerek şehirden bizimle kaçın.

Tursab Belge No: 12467


 • Hedef

 • Kalkış Yeri

  GEBZE - KARTEPE
 • Kalkış Zamanı

  Gebze 08:00
 • Dönüş Zamanı

  17:00 kartepe
 • Elbise Türü

  Spor kıyafet önerilmektedir
 • Dahil Olanlar

  Öğle Yemeği
  Otobüsle Ulaşım
  Sabah Kahvaltısı
  Tur Reberi
  Yemek
 • Dahil Olmayanlar

  5 yıldızlı konaklama
  Akşam Yemeği
  Havaalani Transferi
  Seyehat Sağlık Sigortası
  Tekne ile Ulaşım
  Tren ile Ulaşım
  Uçakla ulaşım

Tur Lokasyonu

Gebze’den Kartepe’ye sizin için hazırlanan özel tarihler de kalkışlı Kartepe turu en özel programlarla keyif alabileceğiniz şekilde Miagezi.com olarak Kartepe turlarımızla gidiş dönüş (rehberlik ve milli park ücreti dahil) size özel fiyatlarla! Miagezi güvencesi ile fırsat fiyatına kayak sezonu boyunca size en iyi hizmeti verebilmek için hazırlanmıştır. Sürpriz yaşamadan, kafanız rahat programınızı yapın. Sizde şimdi, ister günübirlik Kartepe kayak turlarımızı, ister konaklamalı Kartepe turlarımızı inceleyerek şehirden bizimle kaçın.
Nasıl Yardımcı olabilirim ?
You don't have permission to register