a

Mia Gezi bir Metkar Turizm Ltd.Şti. kuruluşudur.

Son Haberler

T: +90 262 646 03 30 F: +90 262 646 03 40
Köşklüçeşme Mah. 536/2 Sok. Görkem Apt. No: 9/C Gebze, Kocaeli
info@miagezi.com

Likya Turu

 

Likya Yolu, son dönemlerin yükselişteki seyahat rotalarından. Özellikle de biraz olsun “spor” barındıran alternatif tatil rotası arayanlar için birebir. Şehrin karmaşasından uzaklaşıp inanılmaz bir doğada vakit geçirmek ve bol bol trekking yapmak isteyenlerden sen, Likya Yolu seyahatini şimdiden planlamaya başlasan iyi edersin. Rehberlik bizden!

Fethiye ile Antalya arasında Akdeniz’e doğru uzan Fan Teke Yarımadası tarihte Likya ismiyle anılıyordu. Yarımada kimi zaman dağların yüksek noktalarından, kimi zaman nefes kesici plajlardan, kimi zaman da antik kentlerden geçen işaretlenmiş patikalara ise Likya Yolu deniliyor.

 • Hedef

 • Kalkış Yeri

  Gebze-Fethiye Likya
 • Kalkış Zamanı

  23:00
 • Dönüş Zamanı

  17:00
 • Dahil Olanlar

  5 yıldızlı konaklama
  Akşam Yemeği
  Otobüsle Ulaşım
  Sabah Kahvaltısı
 • Dahil Olmayanlar

  Havaalani Transferi
  Öğle Yemeği
  Seyehat Sağlık Sigortası
  Tekne ile Ulaşım
  Tren ile Ulaşım
  Tur Reberi
  Uçakla ulaşım
  Yemek

Tur Lokasyonu

Likya Turu :Hakkında   Likya Yolu, son dönemlerin yükselişteki seyahat rotalarından. Özellikle de biraz olsun "spor" barındıran alternatif tatil rotası arayanlar için birebir. Şehrin karmaşasından uzaklaşıp inanılmaz bir doğada vakit geçirmek ve bol bol trekking yapmak isteyenlerdensen, Likya Yolu seyahatini şimdiden planlamaya başlasan iyi edersin. Rehberlik bizden! Fethiye ile Antalya arasında Akdeniz’e doğru uzanan Teke Yarımadası tarihte Likya ismiyle anılıyordu. Yarımada kimi zaman dağların yüksek noktalarından, kimi zaman nefes kesici plajlardan, kimi zaman da antik kentlerden geçen işaretlenmiş patikalara ise Likya Yolu deniliyor.
Nasıl Yardımcı olabilirim ?
You don't have permission to register