a

Mia Gezi bir Metkar Turizm Ltd.Şti. kuruluşudur.

Son Haberler

T: +90 262 646 03 30 F: +90 262 646 03 40
Köşklüçeşme Mah. 536/2 Sok. Görkem Apt. No: 9/C Gebze, Kocaeli
info@miagezi.com
Image Alt

miagezi Hakkında

miagezi Hakkında

 

1987 yılından itibaren Türk turizminde birçok ilke imza atan taşımacılık alanında faaliyetlerine başlayan METKAR TURİZM her geçen yıl kendini geliştiren ve rekabet ortamına göre büyüyen firmamız 2000 li yıllarda tur gezi işlerine de çeşitli firmalarda çözüm ortağı olarak hizmet vermiştir 2006 yılından itibaren gelişen teknoloji ve hizmet kaliteleri ile kendi hizmetlerine kalite katacak bir çok çalışmayı kendi bünyesinde başlattı. Hizmet kalite yeterlilik anlamında bütün belgelere sahip olan METKAR TURİZM MİAGEZİ TUR adı altında gezi tur organizasyon çalışmalarına hız vererek müşteri taleplerine cevap verme odaklı yatırımlarını tamamlayarak TURSAB 12467 belge numarası ile METKAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI bünyesinde yer almaktadır. Acentemizin en büyük markası olan miagezi.com üzerinden bireysel hizmetlerden kitle turizmine kadar turizmde tüm ürün çeşitleriyle hizmet vermektedir. MİAGEZİ.COM, geliştirdiği hizmet kalitesini “miagezi.com” web portalı ile Türkiye çapına yayarak, online rezervasyon servisini iletişim çağrı merkezi, müşteri hizmetleri ve lokal hizmetleriyle bir araya getirerek “Maksimum Kalite” prensibine, profesyonel satış ekibi ve yetkili acenteleri ile ulaşmayı hedeflemektedir. Teknolojik altyapısına kendi geliştirdiği rezervasyon sistemini entegre ederek, güçlü satış ağına kurumsal pazarlama planlarını da ekleyen MİAGEZİ.COM, turizm endüstrisine yepyeni ürünler sunmayı hedeflemektedir.

Kendi öz mal araç filosu kaliteli rehber hizmetleri ile günü birlik ve konaklamalı turlarda ülke çapında en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiş olan firmamız insan mutluluğu odaklı çalışma prensibindedir.

Misyonumuz

MİAGEZİ.COM, “Organizasyonel Rekabet” yaşadığımız bu dönemde değerli müşterilerine, “Konuk Memnuniyeti” taleplerini üst düzeye çıkaracak hizmet çözümleri sunmak ve çalışan kadrosuna “Konuk Memnuniyeti” sağlama tekniklerini daha iyi kavramaları için gerekli çabayı göstererek, mesleklerini sevdirmeyi misyon edinmiştir. Bu doğrultuda en üst düzey teknolojiyi hem çalışanlarına hem de müşterilerine sunmayı memnuniyet saymaktadır.

Nasıl Yardımcı olabilirim ?
You don't have permission to register