a

Mia Gezi bir Metkar Turizm Ltd.Şti. kuruluşudur.

Son Haberler

T: +90 262 646 03 30 F: +90 262 646 03 40
Köşklüçeşme Mah. 536/2 Sok. Görkem Apt. No: 9/C Gebze, Kocaeli
info@miagezi.com

İstanbul Adalar Turu

Adalar hem konumu hem de doğası itibariyle müthiş bir yer. Durum böyle olunca Adalar’da gezilecek yerlerin sayısı da fazla. Yer olarak küçük ama miagezi ile yapabileceğiniz çok fazla aktivite var!

İstanbul’un kalabalığı havaların ısınmasıyla birlikte iyiden iyiye çekilmez hale gelmeye başlıyor. Otomobil seslerinden uzak, havası temiz, şehirle kıyaslandığında özellikle haftaiçi oldukça sakin, sokakları, evleri, manzarası, doğası güzel, hem gezip görecek hem oturup kafa dinleyecek yeri bol bir alternatif arayanlar bu gezi tam size göre..

 • Hedef

 • Kalkış Yeri

  Gebze-Kartal-İstanbul Adalar
 • Kalkış Zamanı

  10:00
 • Dönüş Zamanı

  17:00
 • Elbise Türü

  Rahat Spor Kıyafetler
 • Dahil Olanlar

  Sabah Kahvaltısı
  Tekne ile Ulaşım
 • Dahil Olmayanlar

  5 yıldızlı konaklama
  Akşam Yemeği
  Havaalani Transferi
  Öğle Yemeği
  Otobüsle Ulaşım
  Seyehat Sağlık Sigortası
  Tren ile Ulaşım
  Tur Reberi
  Uçakla ulaşım
  Yemek

Tur Lokasyonu

Adalar hem konumu hem de doğası itibariyle müthiş bir yer. E durum böyle olunca Adalar'da gezilecek yerlerin sayısı da fazla. Yer olarak küçük ama yapabileceğiniz çok fazla aktivite var! İstanbul'un kalabalığı havaların ısınmasıyla birlikte iyiden iyiye çekilmez hale gelmeye başlıyor. Otomobil seslerinden uzak, havası temiz, şehirle kıyaslandığında özellikle haftaiçi oldukça sakin, sokakları, evleri, manzarası, doğası güzel, hem gezip görecek hem oturup kafa dinleyecek yeri bol bir alternatif arayanlar, hem de bunu çok uzağa gitmeden, güzel bir deniz yolculuğu ile yapmak isterlerse İstanbul'un Prens Adaları mükemmel bir alternatif. Adalar'da neler yapabilir, nereleri gezip görebilirsiniz sizin için hazırladık.  
Nasıl Yardımcı olabilirim ?
You don't have permission to register