a

Mia Gezi bir Metkar Turizm Ltd.Şti. kuruluşudur.

Son Haberler

T: +90 262 646 03 30 F: +90 262 646 03 40
Köşklüçeşme Mah. 536/2 Sok. Görkem Apt. No: 9/C Gebze, Kocaeli
info@miagezi.com

BOZCAADA – ASSOS

1 GECE

KONAKLAMALI YÜZME TURU

1.Gün

 • 00:00 Bakırköy İncirli
 • 00:20 Mecidiyeköy Yapı Kredi Önü
 • 00:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
 • 01:00 Kartal E-5 Köprü Altı
 • 01:10 Pendik E-5 Köprü Altı
 • 01:30 Çayırova Mc Donalds
 • 01:50 Gebze Center AVM Önü
 • 02:30 İzmit Halk Evi Durağı

 

Belirlenen saatlerde siz değerli misafirlerimizin araçtaki yerlerinizi almanızla birlikte Mia Gezi Bozcaada – Gökçeada Turumuza başlıyoruz. Sizler için hazırladığımız özel ikramlar eşliğinde Bozcada’ya gitmek üzere Geyikli İskelesine doğru hareket ediyoruz. Geyikli İskele’si ne vardığımız da feribotun hareket saatine kadar çay – kahve için serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanın ardından feribotta ki yerlerimizi alarak Bozcaada’ya doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 45 dakikalık yolculuğumuzun ardından bizi tarihe meydan okuyan heybeti ile Bozcaada Kale’si karşılıyor. Adaya varışımızla birlikte Rum ve Türk halklarının mübadele yıllarında barış içerisinde yaşadıkları Arnavut kaldırımlı taş sokaklı Bozcaada turumuza başlıyoruz. Rehberimizin anlatımıyla Rum ve Türk mahalleleri arasında yaptığımız keyifli yolculuğumuzda vereceğimiz serbest zamanlar da ada lezzetlerinin tadına varabilir, bol bol manzaralı fotoğraf çekilebilirsiniz. Öğle yemeği için verdiğimiz serbest zamanın ardından dileyen misafirlerimiz deniz, güneş ve kumsalın keyfini çıkarmak Ayazma Plajına gidebilirler, dileyen misafirlerimiz de ada da keyifli zamanlar geçirebilirler. Verilen serbest zamanın ardından  konaklayacağımız otelimize doğru hareket etmek üzere feribot iskelesine varıyoruz. Geyikli İskele’sine varışımızla birlikte bizleri bekleyen aracımıza binerek otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde yapılacaktır.

Kahvaltı: Yol üzeri dinlenme tesisinde alınacak olup ekstradır.

Öğle Yemeği: Bozcaada’da alınacak olup ekstradır.

Akşam Yemeği: Konaklama yapılacak olan otelde set menü ya da açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

  

 

 

 1. GÜN

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Behramkale’ye doğru hareket ediyoruz. Behramkale köyüne vardığımızda rehberimizin yapacağı anlatımın ardından kısa bir tırmanış yaparak M.Ö. 5. Yüzyıl olarak tarihlenen Athena Tapınağının bulunduğu Akropol’e ulaşıyoruz. Burada rehberimizin yapacağı anlatımların ardından Ege Denizi’nin muhteşem manzarasını bol bol fotoğraflayabilirsiniz. Burada vereceğimiz serbest zamanın ardından zamanında korsanların çok fazla uğradığı yer alan Antik Liman’a doğru hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman da çay –kahve içebilir, bol – bol fotoğraf çekebilirsiniz. Antik Liman’ın ardından rotamızı deniz – kum ve güneşin keyfini çıkarmak için Assos’un en meşhur koylarından birisi olan Kadırga Koyuna hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz yüzme molasının ardından bir başka MiaGezi Tur organizasyonun da bir arada olmak umuduyla İstanbul’a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Kahvaltı: Otel’de set menü ya da açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Assos’da alınacak olup ekstradır.

Akşam Yemeği: Dönüş yolculuğunda ekstra olarak alınacaktır .

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Otellerde 1 Açık Büfe Veya Set Menü Sabah Kahvaltısı
Otellerde 1 Gece Açık Büfe Veya Set Menü Akşam Yemeği
Lüks Araçlar İle Ulaşım (Kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
Rehberlik hizmetleri
Araç İçi Bardak Su
MiaGezi Hijyen Kiti
MiaGezi  Güvencesi
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Programda Belirtilen Tüm Müze Ören Yeri Vb. Giriş Ücretleri
Programda Belirtilen İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Programda Belirtilen Son Gün Akşam Yemeği
Tüm Öğle Yemekleri
Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
Tüm Özel harcamalar
Gece Turları
Müze Kart (Turizm ve kültür bakanlığına bağlı müzelere girişlerde gereklidir.)

Önemli Bilgiler

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 21.07.2020 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Katılım Koşulları Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir. Turumuzda kademeli fiyat artışı mevcuttur.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

İptal İade Şartları Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar MiaGezi Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda MiaGezi Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir.
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur.
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır.
Uçaklı tur programlarında “ekonomik sınıf” kullanılmaktadır.

Diğer Tur Bilgileri

Müze Kart Bilgisi: Müze Kart tur fiyatına dahil değildir. Müze Kartın geçerli olduğu Müze ve Ören Yerleri hariç, tüm Özel Müze (Belediye, İl Özel İdare vs.) girişleri tur ücretine dahildir. Müze Kart isteğe bağlı olarak rezervasyon sırasında acentelerden satın alınabilir. Satın alınan Müze Kartlar otobüs içerisinde rehberler tarafından teslim edilir.
Paket Fiyatlarımız Otel, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır.
Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.
Mola Yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
Tur Programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.
Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek vizit noktalarının sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden MiaGezi Tur kesinlikle sorumlu değildir.
Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
Turumuzun Otelleri: Belirtilen tesis isimleri turumuzun konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Müsaitlikler doğrultusunda otel isimleri turun kalkışından 48 saat öncesinde talep edilmesi durumunda bildirilecektir.
Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda misafirlerimiz MiaGezi Tur temsilcisi tarafından bilgilendirilir.
Notlar
Turumuzda yoğunluk nedeniyle uçak rötarlarına göre değişiklik yaşanabilmektedir. Tüm gece turlarımız ekstra olup katılıma bağlı olarak gerçekleştirilir.
Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.
Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Mitsubishi Safir 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Midibüsler 17-27 kişi sayılarında kullanılır.
Isuzu Turkuaz 31+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Minibüsler 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.
Vw Volt 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Vw Volt El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Mercedes Sprinter 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Mercedes Sprinter El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Öneriler
Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.
Tur esnasında fotoğraf ve video çekme imkanı bulacağımızdan dolayı, bu cihazlara ait pil, Powerbank (taşınabilir güç kaynağı), şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.
Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza alınız ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı rehberinize bildiriniz.
Tura çıkarken kişisel bakım ürünlerinizi (şampuan, krem, diş macunu vb.)yanınıza almayı unutmayınız.
Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız.
Seyahat esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.
Turumuzda tekne turları ve yüzme molaları olacağı için, tüm gerekli deniz eşyalarınızı (mayo, havlu, güneş kremi, deniz çantası, deniz gözlüğü, palet vb.) yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir.
YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, MİAGEZİ TUR TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HER HANGİBİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TUR PROGRAMIMIZ, 6502 NO’LU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. TOPLAM 6 SAYFADAN OLUŞUP AYRI DÜŞÜNÜLEMEZ.
 • Kalkış Yeri

  Bakırköy - Bozcaada - Assos - Bakırköy
 • Elbise Türü

  Deniz Kıyafetleri
 • Dahil Olanlar

  Akşam Yemeği
  Otobüsle Ulaşım
  Sabah Kahvaltısı
  Seyehat Sağlık Sigortası
  Tur Reberi
 • Dahil Olmayanlar

  5 yıldızlı konaklama
  Havaalani Transferi
  Öğle Yemeği
  Tekne ile Ulaşım
  Tren ile Ulaşım
  Uçakla ulaşım
  Yemek
1

Tur Lokasyonu

Nasıl Yardımcı olabilirim ?
You don't have permission to register